.

.

20ft*7.5 ft Експо Кабина Криви Тензија Ткаенина Графички Приказ Стои Со преносот на Топлината Печатење,Преносни Рекламен Банер Ѕид

20ft*7.5 ft Експо Кабина Криви Тензија Ткаенина Графички Приказ Стои Со преносот на Топлината Печатење,Преносни Рекламен Банер

DEN 28176.00

Износ
Во продавницата.


За производот

боја:
Една Страна Печатење, Двојно Страна Печатење
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Тип:
Печатени
Бренд Име:
GEWXYPO
Број На Модел На:
GWY-АД-C73
Употреба:
Рекламирање
Јарболот Материјал:
Алуминиум
Стил:
Медиумите Позадина
Цевка со дијаметар:
32-милиметри
цевка со дебелина:
1.2 mm
Ширина:
596cm(20ft)
Висина:
228cm(7.5 ft)
Технологија На Печатење:
Преносот На Топлината
печатење материјал:
260g Плетени Полиестер Ткаенини
Употреба:
Медиумите Ѕид,Промотивни Екранот,Expo Стојат
Пакување Детали:
Црна Оксфорд Торбичката
Водечките Време:
5-7 дена
custom size:
на располагање

Слични предлози