.

.

WR Луксузни Дома Декор 24k Злато Позлатен Монета 999.9 Не Играат Казино, Покер Токен Монети Квалитет на Метална Паричка Сувенири Подароци за Игри

WR Луксузни Дома Декор 24k Злато Позлатен Монета 999.9 Не Играат Казино, Покер Токен Монети Квалитет на Метална Паричка Сувенири

DEN 130.00
DEN 216.00
-40 %

Износ
Во продавницата.


1.Вашето задоволство, нашата цел.
2.Ние сме посветени да им понудиме на нашите клиенти најбезбедно и најлесен купување искуство. 3.Ние ви нудиме најновите креации со широк спектар на стилови и бои за сите ваши eyewear потреби. 4.Ние сме онлајн фабрика и да понудат на сопствени-направи услуга, ние претпочитаат мала количина. 1.Кина Пост Воздух Пошта се нашите приоритетни shippig метод. 2.И таму треба да биде 3 до 4 дена за пост персонал за да испратите следење#,па pls не грижете се, 3.Процесот време е од 1 до 7 работни дена. 4.Сите предмети ќе бидат безбедно спакувани пред породувањето. 5.Купувачот треба да бидат одговорни за било каква увезени од доход и должност обвинет од страна на својата земја. 1. Ако не сте задоволни со вашиот купување,можете да разменувате на објектот. Врати објектот треба да биде нов со ознака и во orginal состојба. 2. Купувачот мора да контактирате со нас во 7 дена по примањето на предметите. Но купувачот треба да биде одговорен за дополнителни превозот надомест. 1.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем. 2.Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.

За производот

Стил:
Европа
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Материјал:
Злато Позлатен
Бренд Име:
WR
Име на производ:
Покер предизвик монети
Тежина:
40g
Дијаметар:
40mm
Дебелина:
3мм
Употреба:
промотивни подароци & сувенири & бизнис подарок итн
Обликот:
Круг
Пакет:
поли торба / OPP вреќа / хартија картичка / пластична кутија / подарок кутија итн.
Производ ефект:
3D
Is_customized:
Yes
Тип На Производ:
монета

Слични предлози