.

.

6ES7901-3CB30-0XA0 S7200 Изолирани програмирање кабел со DIP прекинувач мулти-мајстор PPI програмирање кабел

6ES7901-3CB30-0XA0 S7200 Изолирани програмирање кабел со DIP прекинувач мулти-мајстор PPI програмирање кабел

DEN 1440.00

Износ
Во продавницата.

Компјутер-страна сериски 9-пински, PLC-страна 9-пински Комуникација индикатор, 8 DIP прекинувач се Применуваат за : S7-200 целиот спектар на САЛАДИН Карактеристики : Изолиран 232 интерфејс S7-200 PLC мулти-мајстор PPI програмирање кабел за да се обезбеди реално време, пренос на податоци, програмирање комуникациски кабел, PC / PPI

За производот

Должина:
5m
Број На Модел На:
6ES7901-3CB30-0XA0
Изолација Материјал:
ПВЦ
Диригент Материјал:
Бакар
Бренд Име:
LOLLETTE
Примена:
s7200 саладин

Слични предлози