.

.

2017 Нов Бренд БОБО ПТИЦА Жените Часовници Octagon Дрвени Види Дами Хривнија рачен часовник relogio feminino Б-M26

2017 Нов Бренд БОБО ПТИЦА Жените Часовници Octagon Дрвени Види Дами Хривнија рачен часовник relogio feminino Б-M26

DEN 1347.00
DEN 1727.52
-22 %

Износ
Во продавницата.


2017 Нов Бренд БОБО ПТИЦА Жените Часовници Octagon Дрвени Види Дами Хривнија рачен часовник relogio feminino Б-M26
Рачно изработени од Вистинско Дрво
Без боја и без хемиски
Рака направени од Дрво
100% Јапонски Miyota Кварц движење
Заштеда на енергија ,Ултра тивок,Долго-Лифт време

За производот

Dial Дијаметар:
27MM
Број На Модел На:
Б-M26
Бренд Име:
БОБО ПТИЦА
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Ширина:
13.5 mm
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бендот Материјал Тип:
Дрвени
Бендот Должина:
18.2 cm
Случај Материјал:
Дрвени
Движење:
Кварц
Случај Обликот:
Неправилната Форма
Функција:
Никој
Кутии & Случаи Материјал:
Дрво
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Случај Дебелина:
10.5 mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените

Слични предлози