.

.

пролетта и Есента Нови Оригинални Гроздобер Уметност Рака еден Xiesen рамен круг мека дното чевли, удобни чевли Asakuchi

пролетта и Есента Нови Оригинални Гроздобер Уметност Рака еден Xiesen рамен круг мека дното чевли, удобни чевли Asakuchi

DEN 735.00
DEN 1335.84
-45 %

Износ
Во продавницата.

Ве молиме Вид знам ЗАБЕЛЕШКА : Нашата големина е Азија големина, а не САД стандардна големина или Европска големина , за да можат да се избегнат грешки, ве молиме да се измери вашата нога должина и читање на големината на табелата подолу внимателно. Нога должина не е insole должина,и тоа е, исто така, не чевли внатре должина. Нормално,Во должина = нога должина +0.5~1,5 см На пример,за 25 см метри должина,на НАС големина 7.5 е точно. ако вашата нога е масти или широк, ние ви препорачуваме да изберете една големина поголема. Ако не сте сигурни, ве молиме испратете порака под ваша цел да му кажете на вашиот метри должина и вашата вообичаена големина. https : //www.aliexpress.com/store/119255
Големината информации НАС (Големина) 4.5 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10 10.5 ЕУ (Големина) 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
Нозете Lengt h cm 22 22.5 23 23.5 24 24.5 25 25.5 26 26 .5 27 27.5 28
во
8.66
8.85
9.05 9.25 9.44 9.65 9.84 10.04 10.24 10.43 10.63 10.83
11.02
Ако Ногата должина е 22 Cm ,ве Молиме изберете НИ големина 4.5=34 ЕУ .
Ако Ногата должина е 22.5 Cm ,ве Молиме изберете НИ големина 5=35 ЕУ .
Ако Ногата должина е 23 Cm ,ве Молиме изберете НИ големина 5.5=36 ЕУ .
Ако Ногата должина е 23.5 Cm ,ве Молиме изберете НИ големина 6=37 ЕУ .
Ако Ногата должина е 24 Cm ,ве Молиме изберете НИ големина 6.5=38 ЕУ .
Ако Ногата должина е 24,5 Цм ,ве Молиме изберете НИ големина 7=39 ЕУ .
Ако Ногата должина е 25 Cm, ве Молиме изберете НИ големина 7.5=40 ЕУ .
Ако Ногата должина е беа 25,5 См ,ве Молиме изберете НИ size 8=41 ЕУ .
Ако Ногата должина е 26 Cm ,ве Молиме изберете НИ големина 8.5=42 ЕУ .
Ако Ногата должина е 26.5 Cm , ве Молиме изберете НИ големина 9=43 ЕУ .
Ако Ногата должина е 27 Cm , ве Молиме изберете НИ големина 9.5=44 ЕУ .
Ако Ногата должина е 27.5 Cm ,ве Молиме изберете НИ големина 10=45 ЕУ .
Ако Ногата должина е 28 Cm , ве Молиме изберете НИ големина 10.5=46 ЕУ .
Опис на услугите Нашите продавници продаваат само високо-квалитетни стоки, кои купувачите ширум светот може да купи со доверба Превозот методи Кога гледаме на купувачот за исплата успех.Ние ќе го организира испорака што е можно побрзо.Потоа ја испорача стоката на курирска компанија.Ние работиме со професионални меѓународниот воздушен транспорт.Ние гарантираме 100% за да стигнат до купувачот земјата брзо. 1. Се очекува стареење 1) нормален : 16-35 дена да стигнат до одредиштето 2) посебните околности : 35-60 дена за да стигнат до своите дестинации, посебни околности вклучуваат : празници, политика корекција, оддалечените области, итн.

За производот

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5
Бренд Име:
whensinger
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Затворање Тип:
Лизга-На
Insole Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
PU
Моден Елемент:
Цвет
Сезоната:
Пролет/Есен
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Број На Модел На:
Z187
Одделот За Името:
Возрасни
Материјали категорија:
место
Објектот нема:
022
Vamp Материјал:
Микрофибер
Потекло:
Жеџијанг wenzhou
Стил:
Враќање на античките начини
Применливи пол:
Женски
Пета Форма:
Станот

Слични предлози