.

.

KUIDFAR Жените секојдневен чевли на 2018 Пролет Лето чипка чевли нова мода жените чевли жена

KUIDFAR Жените секојдневен чевли на 2018 Пролет Лето чипка чевли нова мода жените чевли жена

DEN 763.00
DEN 848.16
-10 %

Износ
Во продавницата.


Жените секојдневен чевли на 2016 година нови модни жените чевли жена
14342 За Жените, Големината ве Молиме изберете големина според нога должина (од пета до пети )! Друга земја различни материјали имаат различна големина стандард . Така и нашата НИ големина ,Европа големина може да имаат некои различни со твое. Pls мерка нога должина на прв, а потоа изберете големина соодветно. 21.5-22cm нога должина =4.5 големина 22.1-22.5 cm нога должина =5 size 22.6-23cm нога должина =6 size 23.1-23.5 cm нога должина =6.5 големина 23.6-24cm нога должина =7.5 големина 24.1-24.5 cm нога должина =8.5 големина 24.6-25cm нога должина =9 големина 25.1-беа 25,5 см нога должина =9.5 големина 25.6-26cm нога должина =10 size 26.1-26.5 cm нога должина =10.5 големина 26.6-27cm нога должина =12 size Ако ногата големината е стандардна ,ве молиме изберете големина како погоре. Ако ногата големина е fatter од стандардните , ве молиме изберете поголем една големина , Ако ногата големина е потенка отколку стандард , ве молиме, изберете ја помали еден големина
Испорака
1·Пратката Кина Пост/МСМ/DHL/ФЕДЕКС.
2·ве Молиме контактирајте со нас ако вашиот пакет имаат проблемот со превозот на
3·Ние ќе брод од вашиот производ во 1-7 дена(според количината)откако ќе заврши исплатата.
Плаќање
1·Ние го прифаќаме Голема,Master card,T/T,Westerm Унија,Moneybookers и Дебитна картичка како плаќање начин.
2·Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена,тоа ќе биде затворена.
3·Ако не можете да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас .Ние ќе ви помогнат да проверите дали постои било каков проблем на нов поредок.
Повратни информации
1·Ако имате проблем со пакет и за време на испорака,ве молиме контактирајте со нас.
2·Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети по добивањето на вашиот пакет.
3·ви Благодарам каша за шопинг во нашата и да даде толку каша поддршка на нас.вашите 5 започнува Повратни информации е многу важна за нас.
Контактирајте Со Нас
1·Вашето пребарување се добредојдени тука.
2·Нашите работното време е 24 ЧАСА секој ден.
3·Можете да ни испратите порака од Трговија со датотеки, или E-mail.Ние ќе се вратам на вас откако ќе ја добиете вашата порака.

За производот

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Бренд Име:
KUIDFAR
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Затворање Тип:
Чипка-Up
Insole Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Моден Елемент:
Плитки
Број На Модел На:
жените патики
Сезоната:
Пролет/Есен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Одделот За Името:
Возрасни

Слични предлози