.

.

CHMILE CHAU Сјајот Булчински Свадба Чевли Жените Ѕиркаат Пети Stiletto Високи Потпетици Дами Пумпи Плус Димензии 9.5 Zapatos Mujer 3845-a11

CHMILE CHAU Сјајот Булчински Свадба Чевли Жените Ѕиркаат Пети Stiletto Високи Потпетици Дами Пумпи Плус Димензии 9.5 Zapatos

DEN 1750.00
DEN 2187.84
-20 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Чевли Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Повод:
Партија
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Домот
Затворање Тип:
Лизга-На
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Бренд Име:
CHMILE CHAU
Insole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
3845-a11
Со Платформи:
No
is_handmade:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Сезоната:
Пролет/Есен
Пета Висина:
12.4 cm 10.7 cm
боја:
Злато Сребро Црна Ноар Гора Silber Zilver Дорадо Dourado
Големина:
5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10 10.5
Пол:
Жените Дами Femmes Mujer Femininos Feminina Mulher Vrouw Dames Frauen
Горниот Тип:
glitter
Стил:
Моден Секси Зрела Домот Гламур Шик Популарни Концизен
Повод:
Свадба Булчински novia bruids Mariage Фустан Партија Матурска Вечер Топката
Акцент:
Метал Потпетици Плитки Обична И Едноставна
Име на производ:
Жените Пумпи Чевли За Дами Тенка Супер Високи Потпетици Zapatos Mujer Tacon

Слични предлози