.

.

ENMAYLA Пролет Стадото Високи Потпетици Чевли Жена Bowtie Платформа Дами Чевли Жените Круг Пети Црвено Црн Пумпи Тенки Потпетици Чевли Женски

ENMAYLA Пролет Стадото Високи Потпетици Чевли Жена Bowtie Платформа Дами Чевли Жените Круг Пети Црвено Црн Пумпи Тенки Потпетици

DEN 1055.00
DEN 2028.00
-48 %

Износ
Во продавницата.


Pls мерка ногата должина многу се carefull,а потоа изберете големина врз основа на нога должина. Било прашање pls контактирајте со нас! Производот Се Покаже
Разликата во бојата можеби предизвикани од некои причини, како што се боја одраз во мониторот lighthing позадина итн.
ако ви требаат повеќе слика, ве молиме контактирајте со нас. ви благодариме.
Ве молиме кликнете на "Add to Store Листа" (на левата страна на оваа страница) за да ја додадете нашата продавница во вашите омилени и да ни биде ВИП,
тогаш ќе може да биде лесно да ги проверите нашите нови стилови и вашите нарачки.
1.1.ние прифаќаме Alipay тука,сите светски плаќање алатки се прифатени од страна ЗАЧУВАМ систем
1.2.Плаќањето мора да се maed во рок од 3 дена по ред поставени,ве молиме обидете се да се обрне тоа повторно, ако плаќањето се ot успее или други информации биде систем понекогаш
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање, кредитни картички, moneybooker'
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 килограм ќе биде испорачуван Кина Објава како следнава : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија;
Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија;Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австралија; Германија; Данска; Сингапур.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат превозот цена.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој со цел Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на релативната веб-сајт.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена. Ви благодариме!

За производот

Чевли Големина:
4, 4.5, 5.5, 6, 7, 7.5, 8.5, 9, 10, 10.5, 11.5, 12.5, 13, 14
Бренд Име:
ENMAYLA
Пумпа Тип:
Марија Janes
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
Стадото
Пети Форма:
Круг Пети
Повод:
Партија
Затворање Тип:
Zip
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
CD201604261543
Стил:
Моден
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
боја:
Црна Кајсија Црвена
Пета Висина:
10.5 см
Големина:
34-47
Платформа:
2cm

Слични предлози