.

.

Нови Жените Пумпи Посочи Пети Високи Потпетици Чевли Luxury Designer Заковки Чевли Свадба Булчински Чевли женски Чевли Со Потпетици Б-0045

Нови Жените Пумпи Посочи Пети Високи Потпетици Чевли Luxury Designer Заковки Чевли Свадба Булчински Чевли женски Чевли Со Потпетици

DEN 2398.00
DEN 3996.48
-40 %

Износ
Во продавницата.

5 cm ,Нога width=6. НЕ изберете големина од страна на вашиот локалните НАС/велика БРИТАНИЈА/MK/AU/CA големина или со погодување големина . формат како што следува може да се земе како референца.5=ЕУ 37= нога должина 23.Некои од купувачот, рече нашите чевли се вклопуваат помал од вообичаеното,ако ногата масти или широк,ве молиме изберете еден или два големина поголема од нормалната големина. Изберете големината не е во согласност со нога должина само,ве молиме да се измери вашата нога должина и нога дебелина toegehter пред цел.Ве молиме да се забележи големината ќе имаат 1-5мм грешка како рачно изработени. Бидејќи кина пост времето за испорака е
не се многу стабилни.5=ЕУ 43= нога должина 26.5 CM,нога дланка дебелина=23 CM
НИ 9.ако не сте сигурни големината,ве молиме да се измери метри должина и нога дебелина, според мојата слика.Кога стоката стигнат,ако се најде пакетот беше оштетен,pls не го потпише тоа,треба да се земе некоја слика за штетата пакет прв,
и ако најде на стоки имаат оштетен, исто така,, а потоа можете да се жалите на вашата локална поштата,се надевам, ќе може да се разбере,ви благодариме.
Превозот Начин
Време На Испорака
Кина Пост
ако без одлагање,тоа ќе пристигне во рок од 15-35 дена,
ако стоката ослободување многу бавно, тогаш тоа ќе се 35-60 дена
DHL
5-10 работни Дена
EMS
10-25 работни дена
Fedex
5-15 работни дена
Epacked
15-25 работни дена
1.5=ЕУ 41= нога должина беа 25,5 см ,Нога width=8. Како да се измери Внимание ве молам : нога СМ должина изнесува до НАС големина
НИ 4 = EU34= нога должина 22cm,нога width=5 CM,нога дланка дебелина=20 CM
НИ 5 =ЕУ 35= нога должина 22.8 CM,нога дланка дебелина=22 CM
НИ 8.5=ЕУ 39= нога должина 24.0 CM,нога дланка дебелина=23.5 cm,нога width=5. Се надеваме дека ќе може да се разбере, благодарам, драги.Ве молиме да се забележи големината ќе имаат 1-5мм грешка како рачно изработени.5 CM,нога дланка дебелина=24 CM
US10.5 cm ,Нога width=7 CM,нога дланка дебелина=22.
Ве молиме натпревар под големина на табелата мерка ногата должина и нога дланка дебелина изберете големина!! МНОГУ Важна Забелешка : 1.5 CM
US10=ЕУ 42= нога должина 26cm ,Нога width=8.7 дена Нема причина да се вратат : Било какви производи може да се врати за размена или да се вратат само под добра состојба во рок од 7 дена откако ќе се примени,купувачот плати се врати превозот надомест,или ќе даде предлог да се направи најдобро решение.5 CM
НИ 6 =ЕУ 36= нога должина 23cm,Нога width=6.5 CM
Стандард fooot,изберете стандардна големина ако првиот голем пети е многу долго,изберете една големина голема ако втората голема пети е многу долго, изберете една големина голема ако нога е многу широк, изберете една големина голема ако нога е многу тенка, изберете една големина мали ако нога е многу густа, изберете една голема големина
Ние брод на сите наредби ПОБРЗО по вашата исплата заврши.

За производот

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Повод:
Партија
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Insole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
Б-0045
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Моден Елемент:
Занитвам
Пети Форма:
Посочи Пети
Бренд Име:
KATELVADI GNAFILNIQIL
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Тип:
жените пумпи
Стил:
чевли жена
Сезоната:
лето жените чевли
боја:
црна,црвена голи Високи Потпетици
Повод:
свадба чевли
Пета:
Високи Потпетици Чевли
Големина:
Мала големина на жените чевли
Модел:
Пумпи
Пол:
жените чевли

Слични предлози