.

.

Пролет / Есен 2018 Жените Бренд Кадифени ткаенини Tracksuits Velour одговараат на жените Песна костум Дуксери и Панталони ГОЛЕМИНА S - XXXL

Пролет / Есен 2018 Жените Бренд Кадифени ткаенини Tracksuits Velour одговараат на жените Песна костум Дуксери и Панталони ГОЛЕМИНА

DEN 1416.00
DEN 2023.20
-30 %

Износ
Во продавницата.

Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.6 61 24 XXL 60 23. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 12 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ние не гарантира испорака време на секој меѓународни пратката поради разликата во царината расчистување на времето во различни земји, што може да влијае колку брзо вашиот производ е прегледан.5 Altura recomendada Cuerpo "алто 145 - 152 cm Cuerpo peso 45 - 50 kg Conveniente за сум Cuerpo "алто 152 - 157 cm Cuerpo peso 50 - 55 kg Conveniente за'l Cuerpo "алто 157 - 163 cm Cuerpo peso 55 - 60 kg Conveniente за'xl Cuerpo "алто 163 - 167 cm Cuerpo peso 60 - 65 kg Conveniente за'xxl Cuerpo "алто 165-175 cm Cuerpo peso 65 - 73 kg Uitable за'xxxl Tamaño debido a la medida прирачник existen errores 1-2 см por корист entender 38 84 50 55 62-72 84 46 92 23 39 88 53 57 66-76 87 48 95 24 40 92 55 59 70-80 90 50 98 25 41 96 57 61 74-84 93 52 100 26 42 100 59 63 78-88 96 54 102 27 43 104 61 65 82-92 99 56 104 28
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе рефундирање на дека ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува
. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производите не се како рекламира. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
големина на рамо биста должина на ракав половината колковите бедрото панталони crotch Consulte ла tabla де medición Tamaño Блузи longitud Hombro Busto Longitud de la manga Unidad Cm Pulgadas Cm Pulgadas Cm Pulgadas Cm Pulgadas М 53 20.6 Pantalones Tamaño Longitud де лос pantalones Cintura Caderas Wai пита Unidad Cm Pulgadas Cm Pulgadas Cm Pulgadas Cm Pulgadas М 97 38. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po# 3.

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Вез,Zip,Моделот
Шаблон Тип:
Писмо
Sleeve Стил:
Плескавици Ракав
Стил:
Повик
Панталона Должина(cm):
Целосна Должина
Затворање Тип:
Патент
Материјал:
Памук
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
xingju
Женски Спортски:
Женски Спортски
Сомот спортски:
Сомот спортски
Спортски:
Спортски
спортски одговараат на:
спортски одговараат на
жените спортски:
жените спортски
Јака:
Маскирани

Слични предлози