.

.

Пролетта и есента жените нови корејската верзија на лабава шарени костим јакна + одмор Глуждот Должина панталони Две парчиња / поставува TB7523

Пролетта и есента жените нови корејската верзија на лабава шарени костим јакна + одмор Глуждот Должина панталони Две парчиња

DEN 2167.00
DEN 3096.00
-30 %

Износ
Во продавницата.

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите Ширина Должина на Ракав Панталони половината панталони должина Колковите cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 37 14.57 88 34.65 65 25.59 58 22.83 66 25.98 94 37.01 90 35.43 М 38 14.96 92 36.22 66 25.98 59 23.23 70 27.56 95 37.40 94 37.01 L 39 15.35 96 37.80 67 26.38 60 23.62 74 29.13 96 37.80 98 38.58 XL 40 15.75 100 39.37 68 26.77 61 24.02 78 30.71 97 38.19 102 40.16 XXL 41 16.14 104 40.94 69 27.17 62 24.41 82 32.28 98 38.58 106 41.73

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
longqibao
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Декорација:
Копчето,Џебови
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Шарени
Јака:
Пак надолу Јака
Затворање Тип:
Двојно Гради
Панталона Должина(cm):
Глуждот Должина Панталони

Слични предлози