.

.

Нови Лето Мода Женска Нерегуларни Еластичен Појас Високо Половината Pleated Здолниште Femme Топла Продажба Пролет Металик сјај Средината на Теле Здолништа

Нови Лето Мода Женска Нерегуларни Еластичен Појас Високо Половината Pleated Здолниште Femme Топла Продажба Пролет Металик сјај

DEN 1217.00
DEN 1872.00
-35 %

Износ
Во продавницата.


Една Големина; Должина : 75см ; Половината : 58-105cm
Направете телото рендерирање
црна
Сребро сива
пинк

За производот

Големина:
One Size
Бренд Име:
QINSIR
Материјал:
Полиестер,Lanon
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
Pleated
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Средината На Теле
Половината:
Империја
Пол:
Жените

Слични предлози