.

.

FORUDESIGNS Нови Жените Гроздобер Висока Половината Тесни Тенок Здолниште Лето Пролет Молив Здолниште Preppy На Мини-Здолниште Линија за Дами

FORUDESIGNS Нови Жените Гроздобер Висока Половината Тесни Тенок Здолниште Лето Пролет Молив Здолниште Preppy На Мини-Здолниште

DEN 756.00
DEN 1007.52
-25 %

Износ
Во продавницата.

Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4/5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
Превозот :
1.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.
ПРАШАЊА и одговори;
П : Ако јас цел тоа,кога ќе брод мојата цел?
О : Мојот пријател,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 2-5 работни дена.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.)
Се врати и Гаранција :
1.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 14-55 работни дена.
П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на informaiton?
A : Да,ние брод секоја цел withe следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на својата цел.
Плаќање :
1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.
Повратни информации :
1.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.

За производот

Големина:
M, L
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Силуета:
Молив
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Половината:
Империја
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
AG
Стилот 1:
здолништа женска
Стил 2:
лолита здолниште
Стилот 3:
midi здолниште
Стилот 4:
жените кратко мини фустан
Стилот 5:
жените облека молив здолниште

Слични предлози