.

.

До 2015 лето стил Женска Тенок Тенка Висока Половината Pleated Здолништа секојдневен лето коленото-должина на жените здолниште плус големина S-2XL

До 2015 лето стил Женска Тенок Тенка Висока Половината Pleated Здолништа секојдневен лето коленото-должина на жените здолниште

DEN 246.00
DEN 282.24
-13 %

Износ
Во продавницата.

Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум. Ве молиме овозможи 1-2 работни дена за нас да одговор.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! СЕКОЈ ПАКЕТ ИМААТ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ .100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето. (Со исклучок на contrived damagement или misusage). Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.
Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Прашајте го продавачот прашање" ,Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : Памук Мешавина + Полиестер
Боја : како на Сликата
Големина : S, M, L, XL,XXL
Големина Lenght Половината S 63cm 66cm М 63cm 70cm L 63. Овие трошоци се купувачот 's одговорност.
Објектот ќе биде испратена до купувачот 's превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса за, пред да плаќаат преку .)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот 's side
Проценето време на испорака
Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди сметка пред наддавање
Сите Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спорот ќе биде automaticcally отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови и , ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.
1 инч = 2.
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот 's примање на стварта.
Ве молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Половината:
Империја
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Полиестер
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
Pleated
Број На Модел На:
21513
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Сатенски
Боја Стил:
Природна Боја

Слични предлози