.

.

Топла Мало Бебе Девојка Туту Здолништа Младата Солидна Боја рачно изработени Меки Балет Tutus Pettiskirt со Цвет Headband Детска Облека

Топла Мало Бебе Девојка Туту Здолништа Младата Солидна Боја рачно изработени Меки Балет Tutus Pettiskirt со Цвет Headband Детска

DEN 335.00
DEN 335.04
-0 %

Износ
Во продавницата.

Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис 's развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Брза Испорака време
ЗАБЕЛЕШКА : ОВА Е САМО ЗДОЛНИШТЕ+HEADBAND БЕЗ Т-МАИЦА, БЛАГОДАРАМ МНОГУ. Пакување : 1 Парче 1 opp вреќа.ви благодариме
Политика За Враќање
Ако нешто не е во ред,pls контактирајте со нас на прво време,разговор на линија или e-mail во рок од 3 дена по пристигнувањето на стоката;Ако треба да се врати,тоа мора да биде направено во рок од 7 дена по пристигнувањето,и купувачот треба да бидат одговорни за испорака на плаќање.Следи прилагодувањата може да варира помеѓу различни CRT и LCD екрани и може да ја нарушат вистинските бои и големина. Pls ве молиме имајте на ум : EMS обично треба 7 работни дена да пристигне во вашиот град . Тоа'll само да ви треба 1 минута. Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. благодарам многу!
Белешки
1. Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок од 4 работни дена по приемот на вашата исплата. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.
100% рачно изработени Multcolors Туту Здолништа Девојка Меки Tulle Tutus со цвет headbands
1.Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Повратни информации
1.
Детали Слики : ОДГОВАРА ЗА 70/80/90/100/110/120/130/140 CM
Други Стилови : исто така, може да се купи од нашата продавница, благодарам многу
pls контактирајте со нас ако у имате било какви прашања, благодарам многу! : )
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не't двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Превозот и предавање
1. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. Боја : како на сл покажа multicolor
2. Купувачот се одговорни за било каква осигурување мислите дека е потребно.Комбинираат превозот.ние ќе направиме се комбинираат за испорака за вас за да ви помогне да заштедите на товар кога ќе го купите различни елементи, иако нашата веб-страница. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. ако има било какви проблеми, ние ќе ги советува у однапред.Ви благодариме!
Препорачуваме Производи : . EMS/DHL е нашата склопот на превозот метод.

За производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12M
Одделот За Името:
Деца
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
BAYIMAYEE
Декорација:
Лак
Силуета:
Бал
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
FT-TS05
боја:
multicolor
Големина:
1/9 years old
Возраст:
Доенче и дете
Стил:
tutus здолништа
No:
bebe
Пол:
Бебе Девојки
Пакет:
Торба
Местото на Оригиналот:
Кина
Материјал:
tulle

Слични предлози