.

.

Цветни Печатени Жените Здолниште Midi Мода 2017 Висока Половината Гроздобер Ретро Здолништа Женска А-Линија Saias Wtih Патент Зад Дама Jupe

Цветни Печатени Жените Здолниште Midi Мода 2017 Висока Половината Гроздобер Ретро Здолништа Женска А-Линија Saias Wtih Патент

DEN 720.00
DEN 1200.00
-40 %

Износ
Во продавницата.


Големина на Забелешка : Бидејќи на различни мерења на локации,Таму е 2-3cm разлика за големина
Боја Напомена : Бидејќи На светлината и изглед е различен,Бојата е малку поинаква
Големина На Вашиот Избор
Големина S : Половината 62cm Должина 63cm
Големина M : Половината 66cm Должина 63cm
Големина L : Половината 70cm Должина : 63cm
Големина XL Половината 74cm Должина : 63cm
Ве молиме Имајте во предвид : Кога сте го добиле здолниште,Можеби Тоа е Збрчкана.Ве молиме железо Или Перење,
Тоа ќе стане иста како вистинска слика
Гаранција
Ние го избере Врвен квалитет Материјал Ткаенина,И да се Шие Многу Clearfully,за Да се Обезбеди Можете да добиете најдобри здолниште,во секој случај Ако не сте задоволни со нашиот производ,Можете да се вратите назад кон нас,Ние ќе ги врати вашите целосна исплата

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
А-Линија
Стил:
Повик
Бренд Име:
HSPL
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Organza,Памук,Полиестер
Број На Модел На:
жените здолниште
Половината:
Империја
Декорација:
Никој
боја:
Црвена/Црна/Сина/Беж
Големина:
M/L/XL
Силуета:
Pleated
Тип:
Мода/Сино Midi Здолниште/Здолниште/ Женска Здолништа/midi здолниште/saias midi
Е Прилагодена:
Yes
боја тип:
Природни
Parttern Тип:
солидна здолниште
Половината:
Висок Половината
Поставата:
Со Поставата
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации

Слични предлози