.

.

Нови Издувам Жените Мрежа Tulle Здолниште Со Висок Појас Midi Коленото Должина Chiffon Бал Плус Големина Женски Туту Здолништа Faldas Saias

Нови Издувам Жените Мрежа Tulle Здолниште Со Висок Појас Midi Коленото Должина Chiffon Бал Плус Големина Женски Туту Здолништа

DEN 526.00
DEN 1031.04
-49 %

Износ
Во продавницата.


Нови Издувам Жените Мрежа Tulle Здолниште Со Висок Појас Midi Коленото Должина Chiffon Бал Плус Големина Женски Туту Здолништа Faldas Saias
Материјал : Tulle
Број : LH-0916
Големина : S,M,L,XL
Боја : како на сликата
Тежина : 0.2 kg Големина Половината Фустан Должина Interlining Должина S 62-114 cm 24.4-44.9 инчен 60 cm 23.6 инчен 51 cm 20.0 инчен М 64-116 cm 25.2-45.7 инчен 62 cm 24.4 инчен 53 см 20.9 инчен L 66-118 26.0 cm-46.5 инчен 64 cm 25.2 инчен 55 cm 21.7 инчен XL 68-120 cm 26.8-47.2 инчен 66 см 26.0 инчен 57 см 22.4 инчен
Големина Опис : (1cm=0.3937 инчи)
Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
LH-0916
Бренд Име:
Liva девојка
Стил:
Повик
Половината:
Империја
Декорација:
Никој
Материјал:
Mesh,Полиестер
Силуета:
Бал
Големина:
S,M,L,XL
боја:
како Слика
Тежина:
0.16 kg
Место на Потекло:
Yiwu Кина (Копно)
Is_customized:
Yes
Стил:
Европски и Американски Стил
Сезоната:
лето,на пролет,есен
Повод:
Свадба / Ноќен Клуб / Office / Travel / Партија / Street / Патување
дизајн за:
Жените / Женски / Жена / Девојка / Љубовник / Сакана / Пријатели
Име:
Плескавици Жените Мрежа Tulle Здолниште Со Висок Појас Midi Коленото Должина

Слични предлози