.

.

S-5XL Црно Мини Здолниште Жените 2017 Нови Пристигнување Мода Лето Секси Високи Половината Училиште Девојка Краток Pleated Skater Здолништа Плус Големина

S-5XL Црно Мини Здолниште Жените 2017 Нови Пристигнување Мода Лето Секси Високи Половината Училиште Девојка Краток Pleated Skater

DEN 504.00
DEN 592.80
-15 %

Износ
Во продавницата.


Големина S M L XL 2 XL 3 XL 4 XL 5 XL Половината 58-65cm 61-68cm 64-71cm 67-74cm 70-77cm 73-80см 77-83cm 80-86cm Хип 78-85cm 81-88cm 84-91cm 87-94cm 90-97cm 93-100cm 96-103cm 99-106cm 37cm Должина 37cm 38cm 38cm 39cm 39cm 40cm 40cm
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење.
2. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Бренд Име:
SexMKL
Материјал:
Памук,Полиестер,Spandex
Стил:
Skater Здолништа
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
Pleated
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Половината:
Империја
Број На Модел На:
0088
Пол:
Жените

Слични предлози