.

.

Браун Сатен Лак Асиметрични Износени Слоевит Секси Корсети И Bustiers Готски Викторија Здолниште Лолита Steampunk Здолништа За Жени

Браун Сатен Лак Асиметрични Износени Слоевит Секси Корсети И Bustiers Готски Викторија Здолниште Лолита Steampunk Здолништа За

DEN 1168.00
DEN 2336.64
-50 %

Износ
Во продавницата.


Викторија Кавга Сатен 4 Слоевит Asymmetical Готски Здолниште со страна Лак, Inelastic Корселе,
Страна Патент Затворање, Без Обвивка.
SKU : 3379
Бренд : Corzzet
Боја На Располагање : Кафена, Црна
Големина на Располагање : S,M,L,XL,XXL
Пакетот Вклучува : Здолниште *1

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Силуета:
Асиметрични
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
3379
Материјал:
Spandex,Полиестер
Фустани Должина:
Средината На Теле
Декорација:
Возбудува
Стил:
Лолита Стил
Бренд Име:
amer2c10
Половината:
Падна
Снабдување Тип:
Во акции на објектот
Тип На Производ:
Steampunk Готски Здолниште
Возрасна Група:
Возрасни лица
време на испорака:
Во 2 Работни Дена
Бои:
црна / кафеава
Достапни Големини:
S / M / L / XL / XXL
Функција:
4 Нивоа, Кавга, Asymmetical, Од Страна На Лак, Inelastic Корселе
Вклучуваат:
1 * Здолниште
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина

Слични предлози