.

.

100pcs DIN7991 M4 x 10 А2 Нерѓосувачки Челик Хексагонални Завртки Хексадецимален Socket Countersunk Head Кап Завртки

100pcs DIN7991 M4 x 10 А2 Нерѓосувачки Челик Хексагонални Завртки Хексадецимален Socket Countersunk Head Кап Завртки

DEN 414.00
DEN 460.32
-10 %

Износ
Во продавницата.

Превозот и Поштенски
1.DIN7991 А2 Нерѓосувачки Челик Хексагонални Завртки Хексадецимален Socket Countersunk Head Кап Завртки
Плаќања
1. Реконструкцијата се достапни само за неисправни производи и мора да ни даде специфична причина за нашите неисправни производи. Понекогаш треба повеќе од неколку денови, особено во текот на максималните периоди на работа поради вашата локална клиент царинење. Следење на број на располагање по испратена - Кина Пост Обичен Мал Пакет Исклучени . Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се ВКЛУЧЕНИ во точка цена или превозот цена. Превозот времето е само проценето но не гарантира. Можете да добие целосна наплата откако ќе го добиете вашиот врати објектот. Препорачана пратка на располагање, pls проверете кај нас за детали. Ако имате било какви прашања во врска со плаќање, pls контактирајте со нас преку e-mail или trademanager. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 10 дена да се вратат објект од денот таа е примена. Објектот ќе биде испратен во рок од 1-5 дена, главно, преку Кина Пост Воздух Mail по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор). Ако не сте добиле објект по време на испорака, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или trademanager за решавање. Се Враќа & Наплата Политика
1. Ние го прифаќаме Зачувам , водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Време на испорака & Track Број :
а) Воздух Mail : 15-30 дена
Превозот Метод Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Кина Пост Воздух Mail
Песната Нема Број
Yes
Сад
10-20 дена, MAX 30 дена
10-20 дена, MAX 30 дена
Австралија, Канада, Велика Британија
10-25 работни дена, МАКСИМУМ 34 дена
10-25 работни дена, МАКСИМУМ 34 дена
Франција, Германија, Шпанија, Источна Европа
12-28 работни дена, МАКСИМУМ 35 дена
12-28 работни дена, МАКСИМУМ 35 дена
Русија, Бразил
20-40 работни дена, МАКСИМУМ 45 дена
20-40 работни дена, МАКСИМУМ 45 дена
Јужна Америка
25-45 работни дена, MAX 50 дена
25-45 работни дена, MAX 50 дена Друга земја 20-45 работни дена, MAX 50 дена 20-45 работни дена, MAX 50 дена
б) ЕМС : Нормално 7-10 работни дена
в) DHL : Нормално 5-8 дена
6. Јас ќе бидам прифатена. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради undeliverable погрешна адреса. Бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и ПОШТЕНСКИ код внимателно пред да плаќаат. Ако сте ги добиле вашите задоволни објект, не pls ми даде 100% совршен "Пет Ѕвезди" оценки за нашите производи и услуги. Врати објектот мора да ги имаат сите оригинално пакување и прибор и ќе ја плати се врати превозот надомест.

За производот

Број На Модел На:
100pcs DIN7991 M4 x 10
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Потекло:
Ningbo,Кина(копно)
Материјал:
Нерѓосувачки челик А2 SUS 304
Стандард:
DIN7991
Големина:
M4 x 10
Обложување:
Никој

Слични предлози