.

.

50PCS Нерѓосувачки челик хексадецимален штекер завртки М2*40 mm Круг главата завртки печурки главата болт

50PCS Нерѓосувачки челик хексадецимален штекер завртки М2*40 mm Круг главата завртки печурки главата болт

DEN 371.04

Износ
Во продавницата.


ако ви треба други големина ве молиме отворете го линкот :
http : //www.aliexpress.com/store/119597/search?origin=y&Search Text=Stainless+челик+хексадецимален+приклучок+завртки

За производот

is_customized:
Yes
Бренд Име:
VIDONIA
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
M2*40 mm

Слични предлози