.

.

5pcs M10 нерѓосувачки челик око гром студ артикулирани водител на гром fasterners должина 40mm да 150mm

5pcs M10 нерѓосувачки челик око гром студ артикулирани водител на гром fasterners должина 40mm да 150mm

DEN 408.00
DEN 479.52
-15 %

Износ
Во продавницата.


M1040/45/50/60/70/80/90/100/120/150 Нерѓосувачки челик око болт

За производот

Должина:
M10X40, M10X45, M10X50, M10X60, M10X70, M10X80, M10X90, M10X100, M10X120, M10X150
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
M10
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични предлози