.

.

20pcs М5*5/6/8/10/14/22/27/32/35/37/42 нерѓосувачки челик хексадецимален штекер најлон совет постави завртка

20pcs М5*5/6/8/10/14/22/27/32/35/37/42 нерѓосувачки челик хексадецимален штекер најлон совет постави завртка

DEN 281.00
DEN 330.24
-15 %

Износ
Во продавницата.

20pcs M55/6/8/10/14/18/22/27/32 нерѓосувачки челик хексадецимален штекер најлон совет постави завртка големина : m5 L=5/6/8/10/14/18/22/27/32/35/42

За производот

Големина:
M5
Должина:
22mm, 27mm, 32mm, 35mm, 42, 5mm, 6mm, 10mm, 12mm, 14mm, 18mm
Пакет:
Под 50Pcs
Глава Стил:
Станот
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
М4*5/6/8/10/14/20
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Вози Стил:
Дупчиња
Материјал:
Пластични

Слични предлози