.

.

100pcs/многу DIN7991 M5X8/10/12/16 Челик со црна Безбедност Завртка Torx countersunk Flat Head Подесувате Доказ Завртки

100pcs/многу DIN7991 M5X8/10/12/16 Челик со црна Безбедност Завртка Torx countersunk Flat Head Подесувате Доказ Завртки

DEN 199.00
DEN 234.24
-15 %

Износ
Во продавницата.

м5 Челик со црна Torx Копчето Главата Подесувате Доказ за Безбедност Завртка Завртки
ле

За производот

Големина:
M5
Должина:
8mm, 10mm, 12mm, 16mm
Број На Модел На:
M5X8/10/12/16
Материјал:
Јаглероден Челик
Пакет:
100-199Pcs
Глава Стил:
Станот
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Вози Стил:
Шест-Лобус

Слични предлози