.

.

4pcs m10 навој дијаметар 12mm нерѓосувачки челик хексадецимален штекер рамо завртка должина 16/20/25/30/35/40/45/50

4pcs m10 навој дијаметар 12mm нерѓосувачки челик хексадецимален штекер рамо завртка должина 16/20/25/30/35/40/45/50

DEN 281.00
DEN 330.24
-15 %

Износ
Во продавницата.

m10 навој дијаметар 12mm нерѓосувачки челик хексадецимален штекер рамо завртка должина L=16/25/30/35/40/45/50
ле

За производот

Големина:
M10
Должина:
12x16, 12x20, 12x25, 12x30, 12x35, 12x40, 12x45, 12x50
Глава Стил:
Хексадецимален
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Број На Модел На:
m10 нишка, со дијаметар од 12mm
Завртка Тип:
Рамо Завртки
Пакет:
Под 50Pcs
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Легиран челик

Слични предлози