.

.

20pcs DIN7991 М5*10/12/16/20/25/30 Челик со црна лево тема рамен socket countersunk head машина завртка

20pcs DIN7991 М5*10/12/16/20/25/30 Челик со црна лево тема рамен socket countersunk head машина завртка

DEN 526.00
DEN 618.24
-15 %

Износ
Во продавницата.

20pcs DIN7991 M510/12/16/20/25/30 Челик со црна лево тема рамен socket countersunk head машина завртка

За производот

Должина:
25mm, 30mm, 10mm, 12mm, 20mm, 16mm
Материјал:
Јаглероден Челик
Глава Стил:
Хексадецимален
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Пакет:
Под 50Pcs
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Број На Модел На:
М5*10/12/16/20/25/30

Слични предлози