.

.

4pcs/многу m10x60/70/80/90/100/120 304 нерѓосувачки челик проширување завртки проширување завртки автомобил поправка проширување завртка

4pcs/многу m10x60/70/80/90/100/120 304 нерѓосувачки челик проширување завртки проширување завртки автомобил поправка проширување

DEN 172.00
DEN 202.56
-15 %

Износ
Во продавницата.

m12x60/70/80/100/120/150 304 нерѓосувачки челик проширување завртки проширување завртки автомобил поправка проширување завртка
ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате

За производот

Димензии:
m10x60, m10x70, m10x80, m10x100, m10x120
Број На Модел На:
m10x60/70/80/90/100/120
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија

Слични предлози