.

.

100pcs/многу DIN7991 м2*4/5/6/8/10 Челик со црна countersunk Flat Torx Глава на машина завртка Завртки

100pcs/многу DIN7991 м2*4/5/6/8/10 Челик со црна countersunk Flat Torx Глава на машина завртка Завртки

DEN 122.00
DEN 143.52
-15 %

Износ
Во продавницата.

м2 Челик со црна Torx со рамна глава завртка
ле

За производот

Големина:
M2
Должина:
4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm
Материјал:
Јаглероден Челик
Пакет:
100-199Pcs
Глава Стил:
Станот
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Број На Модел На:
M2*4/5/6/8/10
Вози Стил:
Шест-Лобус

Слични предлози