.

.

1000pcs M1*3/4/5/6 челик со црна филипс пан круг глава на машина со завртки

1000pcs M1*3/4/5/6 челик со црна филипс пан круг глава на машина со завртки

DEN 240.00
DEN 282.24
-15 %

Износ
Во продавницата.

1000pcs М13/4/5/6 челик со црна филипс пан круг глава на машина со завртки

За производот

Големина:
M1
Должина:
4mm, 3mm, 5mm, 6mm
Материјал:
Јаглероден Челик
Број На Модел На:
М1 М1.2 М1.4 M2 M2.5 М3
Глава Стил:
Пан
Пакет:
1000Pcs & Над
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Вози Стил:
Филипс

Слични предлози