.

.

1000pcs М1 М1.2 М1.4 М1.7 филипс црни рамни countsunk главата Само Прислушување Завртки

1000pcs М1 М1.2 М1.4 М1.7 филипс црни рамни countsunk главата Само Прислушување Завртки

DEN 86.00
DEN 101.76
-15 %

Износ
Во продавницата.

1000pcs М1 М1.2 М1.4 М1.7 црна Countersunk Крстот Главата Само Прислушување Завртки

За производот

Големина:
M1.2, M1.4, M1.7, M1
Должина:
4mm, 3mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm
Број На Модел На:
М1 М1.2 М1.4 М1.7
Материјал:
Јаглероден Челик
Глава Стил:
Станот
Пакет:
1000Pcs & Над
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Само-прислушување Завртки
Вози Стил:
Филипс

Слични предлози