.

.

(50 pc/многу) Метрички навој М1.6,М2,М2.5,М3 *L=3,4,5,6,8,10,12 легиран челик одделение 12.9 DIN912 хексадецимален штекер капа модел играчка автомобил завртка

(50 pc/многу) Метрички навој М1.6,М2,М2.5,М3 *L=3,4,5,6,8,10,12 легиран челик одделение 12.9 DIN912 хексадецимален штекер капа

DEN 137.00
DEN 144.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$3
$2
$2.5
$2.5
$3
$3
$6
$3
wy-приклучок-крај
*Сите мерења во милиметри (mm)*
Нашата мала торба за пакување

За производот

Големина:
M1.6, M2.5, M2, M3
Должина:
4mm, 3mm, 25mm, 30mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm, 18mm, 20mm, 16mm
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
FASTKING
DIY Материјали:
Електрични
Завртка Тип:
Машина Завртки
is_customized:
Yes
Глава Стил:
Круг
Број На Модел На:
М3*18
Пакет:
50-99Pcs

Слични предлози