.

.

10pcs iso7380 од не ' Рѓосувачки челик 304 М8*55/60/65/70/75/80/85/90/100 Ален хексадецимален хексагонални штекер копчето глава на машина со завртки

10pcs iso7380 од не ' Рѓосувачки челик 304 М8*55/60/65/70/75/80/85/90/100 Ален хексадецимален хексагонални штекер копчето глава

DEN 362.00
DEN 426.24
-15 %

Износ
Во продавницата.

М8 од не ' Рѓосувачки челик 304 хексадецимален штекер копчето главата на завртката

За производот

Должина:
M8X55, M8X60, M8X65, M8X70, M8X75, M8X80, M8X85, M8X90, M8X95, M8X100
Глава Стил:
Хексадецимален
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Пакет:
Под 50Pcs
Број На Модел На:
М8*55/60/65/70/75/80/85/90/100
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични предлози