.

.

8 Компјутери Црна Резервен Дел М8 x 30мм Машки Навој Knurled Зафат Ѕвезда Knob

8 Компјутери Црна Резервен Дел М8 x 30мм Машки Навој Knurled Зафат Ѕвезда Knob

DEN 168.48

Износ
Во продавницата.

Прекрасна замена за вашиот скршени еден со ова Стегање Knob.
Завртка тип на дизајн за лесно се инсталира и со површина убаво се заврши за удобен зафат.
Широко се користи за механичка опрема, инструменти и апарати, прехранбената и фармацевтската индустрија опрема.
Име На Производ : Стегање Knob
Тип : Завртка На
Глава Дијаметар : 32-милиметри / 1.3"
Тема Должина : 30мм / 1.2"
Навој Дијаметар : 8mm / 0.31"
Вкупна Висина : 45mm / 1.8"
Материјал : Метал & Пластика
Боја : Сребрена На Ѕвонење & Црна
Тежина : 154g
Пакет Содржина : 8 x Стегање Knob
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

За производот

DIY Материјали:
Дрво

Слични предлози