.

.

Тркалезна глава `20 Парчиња 10*10мм Кожа Занает Појас Паричникот Солидна Месинг Помине Занитвам Чикаго Завртка Cambered Глава

Тркалезна глава `20 Парчиња 10*10мм Кожа Занает Појас Паричникот Солидна Месинг Помине Занитвам Чикаго Завртка Cambered Глава

DEN 134.00
DEN 157.44
-15 %

Износ
Во продавницата.

`20 Парчиња 1010mm Кожа Занает Појас Паричникот Солидна Месинг Помине Занитвам Чикаго Завртка Cambered Глава
L=1-0mm
ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате

За производот

Материјал:
Дувачкиот
Пакет:
Под 50Pcs
Глава Стил:
Станот
Број На Модел На:
10X10mm
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Вози Стил:
Дупчиња
Материјал:
Дувачкиот

Слични предлози