.

.

100pcs/многу М2*8/10 Копчето главата само прислушување завртки со рамна крајот

100pcs/многу М2*8/10 Копчето главата само прислушување завртки со рамна крајот

DEN 281.00
DEN 330.24
-15 %

Износ
Во продавницата.

100pcs/многу M28/10 Копчето главата само прислушување завртки со рамна крајот
ле

За производот

Големина:
M2
Должина:
8mm, 10mm
Материјал:
Јаглероден Челик
Глава Стил:
Пан
Пакет:
500-799Pcs
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Само-прислушување Завртки
Број На Модел На:
М2 м2.3 м2.6 м3
Вози Стил:
Филипс

Слични предлози