.

.

50pcs 10x4-10мм Багаж Кожен појас Месинг Занает Солидна Завртка Занитвам Двојно Рамна Глава Појас Заковки DIY Кожа занает автора продолжува да работи

50pcs 10x4-10мм Багаж Кожен појас Месинг Занает Солидна Завртка Занитвам Двојно Рамна Глава Појас Заковки DIY Кожа занает автора

DEN 199.00
DEN 234.24
-15 %

Износ
Во продавницата.

Рамна Глава Кожа Занает Појас Паричникот Солидна Месинг Помине Занитвам Чикаго Завртка
L=4/5/6/7/8/9/10мм
ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате

За производот

Големина:
10x4x4, 10x5x4, 10x6x4, 10x7x4, 10x8x4, 10x9x4, 10x10x4
Материјал:
Дувачкиот
Пакет:
Под 50Pcs
Глава Стил:
Станот
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
10x4/5/6/7/8/9/10мм
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Вози Стил:
Дупчиња
Материјал:
Дувачкиот

Слични предлози