.

.

10Pcs М5 x 12mm L 12 Пластика, Најлон Џими Завртки без глава Затегнување Socket Set со Чаша Точка Копачка

10Pcs М5 x 12mm L 12 Пластика, Најлон Џими Завртки без глава Затегнување Socket Set со Чаша Точка Копачка

DEN 217.44

Износ
Во продавницата.


За производот

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
М5 x 12mm L 12
is_customized:
Yes

Слични предлози