.

.

4pcs/set Гроздобер Multilayer Широк Заврши Кожа Хривнија & Алка За Жените Дрвени Хривнија Ткаенината Мажите Додатоци Шарм Накит

4pcs/set Гроздобер Multilayer Широк Заврши Кожа Хривнија & Алка За Жените Дрвени Хривнија Ткаенината Мажите Додатоци Шарм Накит

DEN 102.00
DEN 127.20
-20 %

Износ
Во продавницата.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Материјал:дрво+ кожа
Боја : како на слика
Количина : 1 Парче
Мерење : Одговара 18-20cm прилагодливи
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Чешка
Затворач Тип:
Чипка-Up
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Метали Тип:
Железо легури
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
UBEAUTY
Број На Модел На:
QNW4013
is_customized:
No
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Метали Тип:
Коноп Јаже
Функција:
Декорација
Карактеристични 1:
multilayer кожа хривнија
Карактеристика 2:
Прилагодливи Јаже, Верига Хривнија & Алки
Карактеристика 3:
Панк-Рок Кожа Хривнија за Жени Мажи
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,
Услуга:
Dropshipping Хривнија

Слични предлози