.

.

Лоби Соба Завеса Valance дизајнер дизајн никогаш не изгледа луксузен стил ѕвезди Хотел завеса главата drapes Valances само обичај завеси

Лоби Соба Завеса Valance дизајнер дизајн никогаш не изгледа луксузен стил ѕвезди Хотел завеса главата drapes Valances само обичај

DEN 2189.00
DEN 2304.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


Како да се цел ?
Колку метри ширина на прозорецот, ќе се земе како многу ред ве молам!
На пример : Ако Вашиот прозорец ширина : 1 метар ( 40 инчи )
ве молиме да купи 1 метар , .. Важно !
( 1 метар = 40 инчи ) ( 1 инч = 0.025 м )
Така :
прозорецот ширина : 1 метар Купи 1 метар
прозорецот ширина : 2 метар Купи 2 метри
прозорецот ширина : 3 метар Купи 3 метри
прозорецот ширина : 4 метар Купи 4 метри
прозорецот ширина : 5 метри Купи 5 метри
прозорецот ширина : 6 метри Купи 6 метри
Цената е за Завршена Valance 1 метар.

За производот

is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Бренд Име:
POLIS
Техника:
Ткаени
Употреба:
Дома,Хотел,Во Болница,Кафе,Канцеларија
Шема:
Извезена
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Жакард
Локација:
Кујна
Материјал:
чипка ткаенина
Формат:
јаже
Функција:
Перспектива
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Римската Завеса
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Број На Модел На:
GDF64
Функција:
Blackout, Изолирани
Функција:
Декорација + Полу Светлина Засенчување
Тип На Објект:
Прозорецот Valance
Состојка:
спојувањето
Тип На Производ:
Организација/Складирање
Тип:
Valance Завеса

Слични предлози