.

.

Лаванда Сценографијата Печатени Луксузни Модни 3D Затемнување на Прозорецот Завеси За Постелнина соба Дневна соба Хотел Drapes Cortinas Став

Лаванда Сценографијата Печатени Луксузни Модни 3D Затемнување на Прозорецот Завеси За Постелнина соба Дневна соба Хотел Drapes

DEN 3999.00
DEN 6777.60
-41 %

Износ
Во продавницата.


Функција : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате околу 90%. Ако купите две парчиња објект во мојата продавница, можете да добиете две парчиња.
Ве молиме овозможи 1-3cm devition поради hemmin. плаќање на Сите форми треба да се оди преку Зачувам.Методи за плаќање(сите кредитна картичка плаќање ќе оди преку Зачувам) : откако ќе го купи објектот, е-маил со исходот на постапката ќе се испрати до вашата цел е-маил адреса. исто така, можете да кликнете на"работа" или "плати сега" копче за снимање на исходот, ако немате alixpress acount,можете да испратите пари да peraonal плаќање и испратете ја вашата адреса (вклучуваат zipcode и телефон) до мене,тогаш јас можат да испраќаат стока за вас.можете да ја користите. Да се измијат, вие може да додадете лажица сол во ладна вода; водата мора да биде помала од 30 степени centigrade.
Ткаенината е свилен кога ќе се мијат тоа ве молиме да се избегне тешко.па ве молиме проверете со вашиот локален царинската испостава за да го потврди она што овие дополнителни cots ќе биде Бразил customsers,ве молиме оставете ни го вашето CPF(Даночен идентификациски Код) за да ни се по вашата цел да се направи вашата цел процес побрзо. Ние ќе го направи завеси, токму како на вашите барања
За руски Клиенти, pls љубезно ве молиме да го КОРИСТИТЕ ВАШИОТ ПОЛНО ИМЕ на место со цел, ви благодариме
Таму може да се slightliy разликата во бојата малку, бидејќи на компјутерски монитор settings.
ние може да се направи на перница покријат истата шема како завеса, ако треба, ве молиме контактирајте со нас на прво место.
Оваа завеси е за шиење заврши , Вклучуваат куките и прстени .
Оваа 3d завеса е куки висат процес, што е Повеќе од три-димензионални.
Испорака : Ние ќе брод тоа во рамките на 24hours, со ТНТ, Fedex, UPS-от, DHL, EMS. Се разбира, кога ќе има нешто незадоволни, може исто така да ни кажете, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот до што може да ни даде 5 ѕвезди.
Ширина мерење метод
Висина мерење метод
Куки висат процес е поубаво и Повеќе од три-димензионални. Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 230g/м2 Карактеристики : Blackout, Анти-УВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, не исчезнат, минатата светли бои. Големина (Wx H) и Износ : Широк 180cm x Висина 220cm(вклучува една парче, а моделот е завршен ) Широк 200cm x Висина 180cm (вклучува една парче, а моделот е завршен ) Широк x 220cm Висина 180cm (вклучува една парче, а моделот е завршен ) Широк 230cm x Висина 240cm (вклучува две парчиња, 2pieces* wide115*Height240cm, лево и десно како на сликата) Широк 260cm x Висина 240cm (вклучува две парчиња, 2pieces* wide130*Height240cm, лево и десно како на сликата) Широк 264cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2pieces* wide132*Height265cm, лево и десно како на сликата) Широк 300cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2pieces* wide150*Height265cm, лево и десно како на сликата) Широк 320cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2pieces* wide160*Height265cm, лево и десно како на сликата) Широк 360cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2pieces* wide180*Висина 265cm, лево и десно како на сликата) 1 cm = 0.

За производот

Големина:
W180cm H220cm, W 200cm H180cm, W220cm H180cm, W230cm H240cm, W260cm H240cm, W264cm H 265cm, W300cm H265cm, W320cm H265cm, W360cm H265cm
Локација:
прозорецот
Стил:
Европа
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Бренд Име:
IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
Инсталација Тип:
Вграден-во
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Сценско
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Blackout
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
CV-424
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Материјал:
Полиестер
Функција:
Украсни завеси,Производители на Продажбата, Кинески завеса
превозот:
Брза испорака како што Fexdex UPS, TNT DHL и сл.
Користење на:
Дневна соба Постелнина соба, Кујна соба Студија соба
За луѓето:
Возрасни/Деца/Момчиња/Деца

Слични предлози