.

.

Nabi Летање 2017 Спалната соба Дневна Соба и Кујна Дома Текстил Луксузни 3D Прозорец Завеси Подарок За Семејство

Nabi Летање 2017 Спалната соба Дневна Соба и Кујна Дома Текстил Луксузни 3D Прозорец Завеси Подарок За Семејство

DEN 2053.00
DEN 2184.00
-6 %

Износ
Во продавницата.

Може да се прилагоди на големината
Број на модел : D0057 A
Сенчење го оценувате околу 90%.
Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 250g/m⊃2;
Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, може да се мијат, може да се пеглаат, не исчезнува, нема намалување.
Карактеристики : Blackout, Анти-УВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење
Цел : Дневна соба - Спална соба - Office - хотели
Висок квалитет сенка ткаенина, може ефикасно да се спречи ултравиолетови, Машина Перат
Оваа завеси е за шиење заврши ,Вклучуваат куки .можете да ги користите comfortablely.
Ова е куки висат процес, повеќе од три-димензионални.

За производот

Големина:
W264cm H241cm, W300cm H270cm, W203cm H241cm, W264cm H213cm, W360cm H270cm, W203cm H160cm, W264cm H160cm, W203cm H213cm, W220cm H180cm, W320cm H270cm, W150cm H166cm
Локација:
прозорецот
Материјал:
100% Полиестер
Стил:
Европа
Бренд Име:
AhLoyalty
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Број На Модел На:
D0057A
Употреба:
Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Тип:
Завесата
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Сценско
Формат:
Мушка Јаже
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
исклучени
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори

Слични предлози