.

.

Памук spandex печатење прилагодено краток завеса 2 бои се опционални завеси за спалната соба windows цртан филм Замокот момчиња и девојчиња

Памук spandex печатење прилагодено краток завеса 2 бои се опционални завеси за спалната соба windows цртан филм Замокот момчиња

DEN 645.00
DEN 768.00
-16 %

Износ
Во продавницата.

Карактеристики :
Тип : Прозорец Завеси/Tulle
Материјал : 100% Полиестер
Засенчување го оценувате : Завеси-75%;Tulle завеси-5%
Тежина : Затемнување Завеси-500g/m;Tulle завеса-100g/m
За нега на настава : Машина за миење топло со слични бои
Совети :
Пакет се вклучени :
1 парче x завеса или 1 парче x tulle
Совети :
1.Цената е за 1 парче на завесата или tulle. Завеса и tulle се продаваат одделно.
2.Големина на : Wзначи ширина, Lзначи Должина.
3.Завеса width=2 пати прачка/железнички ширина.
4.Не Се Вклучени : Tassel/Tieback/Монистра.
5.Ве молиме овозможи мало отстапување (1-3cm) поради hemming.
6. Сите предмети се за вистинска снимање. Сепак, различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку.
Ако вашиот прозорец е 150cm широк, што е подобро за завеса и tulle 2 парчиња (W150cm*L200cm)
7. Сите предмети се за вистинска снимање. Сепак, различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку.
8. Ве молиме овозможи мало отстапување (1-3cm) поради hemming.
9. Ако имате повеќе барања, само нас контакт. Ние може да се направи завеси, како сакате!
Плаќање
Можете да платите користејќи Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер.
Испорака
Ние ќе ја испрати на производот во рок од 3-7 дена откако вашата уплата е завршен. Ние секогаш користете ПРОЗОРЦИ/Fedex/DHL/ТНТ/Русија Експрес-SPSR.
Поради царинење, Ние секогаш напишете вредност 20-50 американски долари.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачите одговорност.
ПОВРАТНИ информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за да ги реши сите проблеми.
Било каков проблем, само да не контактирате директно. Порака Трговец : cn1510963237(Благодат)

За производот

Големина:
W100cmxH200cm, W150cmxH200cm, W200cmxH200cm, W250cmxH200cm, W300cmxH200cm, W400cmxH200cm, W500cmxH200cm
Обработка:
Кука, Род Џеб, Се Повлече Pleated Лента, Grommet Врвот
Локација:
прозорецот
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Бренд Име:
ZJBYZHOUSEHOLD
Употреба:
Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Стил:
Жакард
Обработка Додатоци Цена:
исклучени
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Геометриски
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Материјал:
100% Полиестер

Слични предлози