.

.

Контакт Совети 1589 (0.035) за Бернард МИГ Заварување Пиштол Факел PK10 (Црвена Бакар)

Контакт Совети 1589 (0.035) за Бернард МИГ Заварување Пиштол Факел PK10 (Црвена Бакар)

DEN 671.52

Износ
Во продавницата.

Точка име : Контакт Совети 1589 (0.035") за Бернард МИГ Заварување Пиштол Факел PK10 (Црвена Бакар)
Листата се Вклучени : Миг факел Контакт Совет Уп : 1589 WSM-00212 10 p кс Повеќе Детали :
WS OEMed Миг заварување потрошни делови
Земја на потекло : Кина

За производот

Бренд Име:
weldingstop
Произведени од страна на:
WS
MPN:
Z-1589-10
Модел:
МИГ
Земја/Регион на Производство:
Кина
UPC:
не се применува

Слични предлози