.

.

5pcs/set заварување совети заварување млазници за G01-300 Ацетилен Кислород за Сечење, Заварување oxy-ацетилен oxy-пропан

5pcs/set заварување совети заварување млазници за G01-300 Ацетилен Кислород за Сечење, Заварување oxy-ацетилен oxy-пропан

DEN 576.00

Износ
Во продавницата.


Пакет : G01-300 заварување млазницата 5pcs/set
Ве молиме да го одбра заварување совет(млазницата) и големината на тоа што ти треба

За производот

моќност:
oxy ацетилен Бр.1, oxy пропан Бр.1, oxy ацетилен No2, oxy пропан No2, oxy ацетилен No3, oxy пропан No3
Број На Модел На:
G01-300
Бренд Име:
YLNCN

Слични предлози