.

.

WC20 2.0X150mm 5/64X6 Ceriated Волфрам Electrode Сива PK10

WC20 2.0X150mm 5/64X6 Ceriated Волфрам Electrode Сива PK10

DEN 896.64

Износ
Во продавницата.

Точка име : Сива WC20 2.0 X150mm 5/64"X6" Ceriated Волфрам Electrode PK10 Листата се Вклучени :
Tig tor ch electrode Уп : WC20-2.0×150 WST-50602 10 p кс Повеќе Детали :
WS OEMed Tig сечење потрошни делови
Земја на потекло : Кина

За производот

Бренд Име:
weldingstop
Произведени од страна на:
WS
MPN:
Z-WST-50602-10
Модел:
TIG
Земја/Регион на Производство:
Кина
UPC:
не се применува

Слични предлози