.

.

Гас Млазницата 4492 (9/16)за Бернард МИГ Заварување Пиштол Факел PK2 (Црвена Бакар)

Гас Млазницата 4492 (9/16)за Бернард МИГ Заварување Пиштол Факел PK2 (Црвена Бакар)

DEN 603.84

Износ
Во продавницата.

Точка име : Гас Млазницата 4492 (9/16")за Бернард МИГ Заварување Пиштол Факел PK2 (Црвена Бакар)
Листата се Вклучени : Миг пламеник на Гас Млазницата Уп : 4492 WSM-00207 2 p кс Повеќе Детали :
WS OEMed Миг заварување потрошни делови
Земја на потекло : Кина

За производот

Бренд Име:
weldingstop
Произведени од страна на:
WS
MPN:
Z-4492-2
Модел:
МИГ
Земја/Регион на Производство:
Кина
UPC:
не се применува

Слични предлози