.

.

WT20 TIG Заварување Волфрам Electrode 2% Thoriated 2.0 X 150mm 5/64 X 6Црвено PK/10

WT20 TIG Заварување Волфрам Electrode 2% Thoriated 2.0 X 150mm 5/64 X 6Црвено PK/10

DEN 1407.84

Износ
Во продавницата.

Точка име : WT20 TIG Заварување Волфрам Electrode 2% Thoriated 2.0 x 150mm 5/64" x 6"Црвено PK/10 Листата се Вклучени :
Tig tor ch electrode Уп : WT20-2.0×150 WST-50002 10 p кс Повеќе Детали :
WS OEMed Tig сечење потрошни делови
Земја на потекло : Кина

За производот

Бренд Име:
weldingstop
Произведени од страна на:
WS
MPN:
Z-ST-50002-10
Модел:
WT20
Земја/Регион на Производство:
Кина
UPC:
не се применува

Слични предлози