.

.

110V или 240V SD lossless дигитални плочата со AK4495 декодер STM32F407ZET6 AK4495SEQ 3.5 FT боја LCD екран

110V или 240V SD lossless дигитални плочата со AK4495 декодер STM32F407ZET6 AK4495SEQ 3.5 FT боја LCD екран

DEN 6975.00
DEN 8111.04
-14 %

Износ
Во продавницата.


Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
[xlmodel]-[custom]-[40699]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Засилувач воведе
Драги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!
Ние ќе го испрати на најдобрите производи и најдобра услуга за вас !!
Ви посакувам пријатен шопинг искуство!!
SD lossless дигитални плочата со AK4495 декодер STM32 F407 ZET6 AK4495 SEQ 3.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Но ние не прифаќаме на вратите со боја differentia.
Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни повратни информации или да се отвори било спор.
Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. ќе имаат малку боја differentia.И секој пат,
можеби иста боја Бр.5 FT боја LCD екран
1 : AC110v ИЛИ 220 V! ( Купување, ве молиме да се покаже на барање! )
2 : Излез на владата : Аналогни
3 : Поддршка за под директориумот, максимална поддршка 64 GB мемориска картичка
Мемориската картичка мора да биде CLASS6 и над ниво, мора да се РК картичка
Поддржани формати : БРАН : 44 K1-192 K 16 Bit-24 Bit; FLAC : 44 K1-96 K 16 Bit-24 Bit; МАЈМУН : 44 K1, 16bit
(верзија 3.99, компресија стапка под 3000
(не поддржува верзијата и компресија стапка може да формат алатка за конверзија на
се конвертира, без загуба на квалитетот на компјутер))
4 : MP3 : целосна поддршка ( без земање мостри стапка и bit rate)
5 : ЧАРЛИ : поддржува здружението на БРАН со FLAC песни, со користење на методот : ЧАРЛИ датотека и аудио датотеки во истата папка
6; Големина : 310 X203 X70 MM .
Велика Британија | Сад | Австралија | Канада |( За 15-35 Дена )
Германија | Австрија | Швајцарија |( За 15-35 Дена )
Франција | Италија | ( За 25-60 Дена )
Други | ( За 30-90 Дена )
Ако изберете следниве превозот методи,превозот цената ќе се наплаќа.
Напомена :
Ако постои царински трошоци,треба да ги плати даноците на курир на приемот на предмети.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[37980]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Превозот услуги :
Превозот :
Јас ќе ја испрати својата точка во 4 дена по вашата исплата
Сите ќе бидат испратени од страна на меѓународниот стандард воздухопловната,Понекогаш може да го одложи една недела,
како за вашата Држава Customhouse.
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба,
ве молиме да ни остават позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата.
EMS ,превозот датум : 5 до 13 дена
DHL ,превозот датум : 2 до 8 дена
FEDEX ,превозот датум : 2 до 8 дена
ТНТ ,превозот датум : 2 до 8 дена
Политика на враќање :
Ако не сте задоволни со нашиот квалитет,Pls испрати назад кон нас,ние ќе ги врати вашите пари, освен превозот цена.

За производот

Пакет:
Yes
Канали:
1
Бренд Име:
TIANCOOLKEI
Максимална Моќност По Канал:
10W
Број На Модел На:
AK4495
Тип:
Дома Засилувач

Слични предлози