.

.

DIY DC12V HF-102 HIFI треска 2X68W 2.0-канал засилувач LM3886 чиста енергија amp Автомобил / home засилувач

DIY DC12V HF-102 HIFI треска 2X68W 2.0-канал засилувач LM3886 чиста енергија amp Автомобил / home засилувач

DEN 4726.00
DEN 5495.52
-14 %

Износ
Во продавницата.


[xlmodel]-[custom]-[40699]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Засилувач воведе
Драги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!
Ние ќе го испрати на најдобрите производи и најдобра услуга за вас !!
Ви посакувам пријатен шопинг искуство!!
1 : името и количината : HF-102 HIFI треска 2 X68 W LM3886 чиста енергија amp Автомобил / home засилувач 2 : Состојба : Нова 3 : Додатоци : HF-102 заврши засилувач .
4 : Спецификација На Производот :
1 : Димензии : Ширина : 188mm .Висина : 73 мм , Длабочина : 335mm. 2 : Тежина : Околу 3 KG. ( Спакувани 3.5 КГ ) 3 : Моќност : 2 * 68 W . 4; Напојување напон : DC 10-14 V 10 A . 5 : Отпорност : 4-8 ohm . 6 : Тип : чиста фаза . 7 : Канал : 2 Каналот .
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[37980]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Превозот услуги :
Превозот :
Јас ќе ја испрати својата точка во 4 дена по вашата исплата
Сите ќе бидат испратени од страна на меѓународниот стандард воздухопловната,Понекогаш може да го одложи една недела,
како за вашата Држава Customhouse.
Велика Британија | Сад | Австралија | Канада |( За 15-35 Дена )
Германија | Австрија | Швајцарија |( За 15-35 Дена )
Франција | Италија | ( За 25-60 Дена )
Други | ( За 30-90 Дена )
Ако изберете следниве превозот методи,превозот цената ќе се наплаќа.
EMS ,превозот датум : 5 до 13 дена
DHL ,превозот датум : 2 до 8 дена
FEDEX ,превозот датум : 2 до 8 дена
ТНТ ,превозот датум : 2 до 8 дена
Политика на враќање :
Ако не сте задоволни со нашиот квалитет,Pls испрати назад кон нас,ние ќе ги врати вашите пари, освен превозот цена.
Но ние не прифаќаме на вратите со боја differentia.Бидејќи различни следи имаат различни екранот.И секој пат,
можеби иста боја Бр. ќе имаат малку боја differentia.
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба,
ве молиме да ни остават позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата.
Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни повратни информации или да се отвори било спор.
Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Напомена :
Ако постои царински трошоци,треба да ги плати даноците на курир на приемот на предмети.

За производот

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
HF-102
Максимална Моќност По Канал:
65W
Бренд Име:
TIANCOOLKEI
Канали:
2 (2.0)
Тип:
Дома Засилувач

Слични предлози