.

.

DC12V L7 TPA3118 дигитален засилувач моќ одбор / 2 * 25W Аудио Засилувач Моќ / Бас и treble прилагодување HIFI аудио

DC12V L7 TPA3118 дигитален засилувач моќ одбор / 2 * 25W Аудио Засилувач Моќ / Бас и treble прилагодување HIFI аудио

DEN 1037.00
DEN 1206.24
-14 %

Износ
Во продавницата.

10% THD + N 10 W / 4;
0. Lossless музички плеери и други аудио опрема.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[37980]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Превозот услуги :
Превозот :
Јас ќе ја испрати својата точка во 4 дена по вашата исплата
Сите ќе бидат испратени од страна на меѓународниот стандард воздухопловната,Понекогаш може да го одложи една недела,
како за вашата Држава Customhouse.
Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
L7 дигитален засилувач од табла со TPA3118 дигитален засилувач моќ чип,Треска-квалитет аудио излез,Звук казна, бас енергични, широка и моќни, високо-квалитетни материјали,Со висок бас вредноста на функцијата, ултра-мала големина, олеснување на собранието место,Со прекуструјна заштита,се Прегрее заштита од краток спој заштита,3.
Велика Британија | Сад | Австралија | Канада |( За 15-35 Дена )
Германија | Австрија | Швајцарија |( За 15-35 Дена )
Франција | Италија | ( За 25-60 Дена )
Други | ( За 30-90 Дена )
Ако изберете следниве превозот методи,превозот цената ќе се наплаќа.
Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни повратни информации или да се отвори било спор.И секој пат,
можеби иста боја Бр.
L7 засилувач одбор без напојување и сите други додатоци.
Нарушување :
0.5 analog input може да биде директно поврзан со компјутер . ќе имаат малку боја differentia.
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба,
ве молиме да ни остават позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата.
Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето.Бидејќи различни следи имаат различни екранот.03% THD + N 9 W / 4;
0.
[xlmodel]-[custom]-[41060]
[xlmodel]-[custom]-[8888] DIY засилувач одбор детали
Драги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!
Ние ќе го испрати на најдобрите производи и најдобра услуга за вас !!
Ви посакувам пријатен шопинг искуство!!
име на производ : DC12 V L7 TPA3118 дигитален засилувач моќ одбор 2 * 25 W Аудио Засилувач Моќ Бас и treble прилагодување HIFI аудио .
Напомена :
Ако постои царински трошоци,треба да ги плати даноците на курир на приемот на предмети.
ефективност :
90% 25 W, 4;
90% 13 W, 8.
Динамички Опсег : > 99d B.10% АКО-IM 1 W / 4.
Но ние не прифаќаме на вратите со боја differentia.10% THD + N 6 W / 8.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Излезна Моќност :
25 W 4, 10% THD + N;
13 W 8, 10% THD + N.
EMS ,превозот датум : 5 до 13 дена
DHL ,превозот датум : 2 до 8 дена
FEDEX ,превозот датум : 2 до 8 дена
ТНТ ,превозот датум : 2 до 8 дена
Политика на враќање :
Ако не сте задоволни со нашиот квалитет,Pls испрати назад кон нас,ние ќе ги врати вашите пари, освен превозот цена.

За производот

Максимална Моќност По Канал:
25w
Пакет:
Yes
Бренд Име:
TIANCOOLKEI
Број На Модел На:
L7
Канали:
2 (2.0)
Дали фаза:
hifi
Излезна Моќност:
2 * 25W
Тежина:
0.3
Отпорност:
4-8 Евра
Тип:
Мини Засилувач

Слични предлози